Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Kariera w naszej
firmie

Aktualne oferty
pracy

Projektant branży elektrycznej i AKP

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie instalacji elektrycznych w branży systemów automatyki i energetyki przemysłowej
  • projektowanie szaf sterowniczych dla systemów PLC i DCS
  • projektowanie rozdzielni nn i napędowych
  • dobór i kompletacja rozwiązań technicznych
  • współpraca z działem montażowych podczas prefabrykacji
  • wsparcie na etapie rozruchów

Wymagania

  • znajomość systemów sterowania w automatyce przemysłowej
  • znajomość rozwiązań silnoprądowych i napędowych
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • znajomość kosztorysowania
  • znajomość środowisk CAD np. EPLAN, AutoCAD
  • umiejętność pracy w zespole, rzetelność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane uprawnienia projektowe bez ograniczeń w branży elektrycznej

Oferujemy

  • ciągły rozwój kompetencji poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach technicznych
  • pracę w najnowszych technologiach rozwiązań przemysłowych,
  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia poprzez udział w ambitnych projektach,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dynamicznego rozwoju w wybranym kierunku,
  • pakiet opieki medycznej,
Inżynier Automatyk

  • programowanie i uruchamianie systemów automatyki PLC, HMI, SCADA,
  • programowanie i uruchamianie systemów rozproszonych DCS,
  • opracowywanie dokumentacji funkcjonalnej,
  • dobór rozwiązań technicznych,
  • wsparcie techniczne klientów i działu dystrybucji.

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu systemów automatyki.
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność programowania systemów sterowania, PLC, HMI, SCADA,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej i swobodną komunikację w kontaktach zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole, rzetelność i odpowiedzialność,

Oferujemy

  • ciągły rozwój kompetencji poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach technicznych,
  • elastyczne godziny pracy.
Konstruktor maszyn

  • projektowanie elementów konstrukcji maszyn i urządzeń,
  • tworzenie dokumentacji technicznej 3D, 2D, lista części,
  • nadzór nad pracami wykonawczymi,
  • udział w uruchomieniach rozwiązań z zakresu mechaniki i robotyki
  • współpraca z automatykami,
  • wsparcie Klientów przy doborze rozwiązań,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: Budowa maszyn, Mechatronika lub pokrewne
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość co najmniej jednego narzędzia CAD 3D,
  • podstawowa wiedza z zakresu typów podzespołów oraz rodzaju materiałów stosowanych w konstrukcjach mechanicznych automatycznych, urządzeń przemysłowych oraz technologii obróbki skrawaniem i cieplnej,
  • podstawowa wiedza z zakresu obliczeń sił i napędów oraz obliczeń wytrzymałościowych,
  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją koncepcji działania mechanizmów i redukcji kosztów ich wykonania,
  • znajomość Dyrektywy Maszynowej,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn,
  • zaangażowanie, inicjatywa, motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji i poznawania nowych technologii,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole projektowym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień mechatroniki oraz/lub symulacji pracy gniazd zrobotyzowanych,

Oferujemy

  • możliwość dynamicznego rozwoju w wybranym kierunku i awansowania w strukturach firmy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.
PRACUJESZ Z NAJLEPSZYMI

Szukasz ciekawych
praktyk, stażu, pracy?

Firma Encon Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy przemysłowej 1encon Industry Group oferuje nowoczesne rozwiązania oraz usługi z zakresu automatyki przemysłowej oraz systemów sterowania, systemów zrobotyzowanych i automatyzacji procesów produkcyjnych jak również rozwiązań IT.
Projekty
Realizujemy projekty z zakresu automatyki procesowej
Projekt i realizacja
Projektowaniem oraz realizacją maszyn przemyslowych i systemów zrobotyzowanych
Programowanie sterowników
Programowaniem PLC, DCS, SCADA, HMI, napędów i robotów.
Realizacją projektów elektrycznych
mechanicznych, prefabrykacją, montażem na obiekcie, serwisem
Integracją automatyki ze światem IT
Szkoleniami z systemów automatyki przemysłowej
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
To właśnie Ciebie szukamy

Wyślij nam
swoją aplikację

Nie zwlekaj! Być może to właśnie Ciebie szukamy.
Praktyki
Intensywne nauczanie praktyczne tylko dla Ciebie.
Czas ma znaczenie
Nie pozwól żeby ktoś Cię wyprzedził, wyślij aplikację już teraz.
Zgrany team
Poznaj ludzi dla których automatyka to nie tylko praca ale również pasja.

    BiuroENCON Sp. z o.o.

    Autoryzowany partner Siemens

    sklep.encon.plTECHNOLOGIA
    5G
    Automatyzacja przyszłości z przemysłowymi routerami Ethernet Helmholz „REX” 5G
    BEZPŁATNE WEBINARIA9 MAJA 2024
    Dyrektywa NIS2 i standard IEC 62443 czyli co trzeba będzie zrobić w zakładach przemysłowych w zakresie IACS Cybersecurity.